• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Yenilenmiş Telefon ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Yenilenmiş Telefon ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Yenilenmiş telefon satın almak pek çok yönden avantajlı bir seçenek olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle de cihaza ilgi gösteren tüketici sayısı hayli fazladır. Ancak pek çok tüketici de yenilenmiş telefonlarla alakalı soru işaretlerine sahiptir. Bu durumu ortadan kaldırmak adına yapmanız gereken oldukça basit. Senatech olarak hazırladığımız bu rehberi inceleyin ve yenilenen cihazlarla ilgili soru işaretlerinizi giderin!

Yenilenmiş Telefonlarda Garanti Var mı?

Cihazların yenilenmiş olması garantili olmayacakları anlamına gelmemelidir. Burada en önemli detaylardan bir tanesi satın aldığınız yerin size sunduğu çözümlerdir. Güvenilir bir satıcıdan satın aldığınız cihaz için 12 aya kadar garanti imkânı elde edebilirsiniz. Ancak diğer satıcılar size bu konuda sorun yaşatabilir. Bu nedenle de yenilenmiş telefonlarda tercih ettiğiniz satıcıyı titiz bir şekilde belirlemeye özen göstermelisiniz.

Yenilenmiş Telefonlar Yeni Batarya ile mi Satılıyor?

Yenilenmiş telefonlarda en önemli detaylar arasında batarya gelmektedir. Çünkü batarya ne kadar iyiyse cihazın performansı da o derece iyi olacaktır. Bu nedenle de cihazın batarya durumunu değerlendirmek gerekmektedir. Bazı cihazların pil ömrü tamamlandığında pil değişimi yapıldıktan sonra satılmaktadır. Bu nedenle de pil sağlığının %80 altında olup olmadığına göz atmak gerekir. %80 altında olan cihazlar yenilendikten sonra satılmaktadır.

Yenilenmiş Cihazlar Daha mı Ucuz?

Bir cihazın özelliklerinin değiştirilmesi ve yenilenmesi çerçevesinde en önemli konu fiyattır. Çünkü tüketicilerin önemli bir kısmı uygun fiyat ayrıcalıklarından faydalanmak isterler. Peki, yenilenmiş cihazlarda daha uygun fiyat elde etmek mümkün müdür? Evet! Yenilenmiş cihazlarda cihazların daha uygun fiyatlarla satılması mümkündür. Bu nedenle de kaliteli bir yaklaşıma sahip olmak gerektiği göz ardı edilmemelidir.

Senatech olarak güvenilir ve kaliteli bir alışveriş ayrıcalığını yaşamanız adına elimizden gelenin en iyisini sizlerle buluşturuyoruz. Bu kapsamda hem kaliteli hem de ihtiyaçlarınıza uygun bir alışveriş imkânı elde etmenizi sağlıyoruz. Siz de kalite odaklı bir seçenekten fayda sağlamak mı istiyorsunuz? O halde Senatech ile size en uygun seçeneklerden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Kaliteyi fazlasıyla yakalamanızı sağlayacak bir deneyim yakalamanın tam zamanı!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM