• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Devletimizin ve ordumuzun yanındayız”

“Devletimizin ve ordumuzun yanındayız”

Büyükkalecik (Kocatepe) Belediye Başkanı Abdullah Çelik başkanlığında toplanan belediye meclis üyeleri, Suriye’nin İdlib kentinde 34 Mehmetçiğimizin şehit edilmesi sonrasında başlatılan Bahar Kalkanı Harekatına destek verdi.

 

Büyükkalecik (Kocatepe) Belediye Başkanı Abdullah Çelik başkanlığında toplanan belediye meclis üyeleri, Mart ayı meclis toplantısını dün gerçekleştirdi.  Bayraklarla süslenen meclis salonunda Belediye Başkanı Abdullah Çelik tarafından okunan bildiride şu ifadeler yer aldı: “Ülkemiz hudutlarının ve halkımızın güvenliğini sağlamak ve Ülkemizi tehdit eden tüm unsurlara karşı yürüttüğümüz mücadelenin, geçmişte olduğu gibi bugün de devlet millet bütünleşmesiyle, birlik ve beraberlik içinde başarıya ulaşacağına yürekten inanıyoruz. Kendi savunmasız halkına bombardıman yaparak binlerce masum insanı öldüren rejim güçlerinin, sınır hattımızda ki hain planlarını bozan ve bekamızı güvence altına alan Bahar Kalkanı Harekâtı, aynı zamanda tüm bölgeye huzur ve güvenlik vaad etmektedir. Bölgenin tarihi, toplumsal ve kültürel değerlerine sahip çıkan Türkiye, Zeytin Dalı, Fırat Kalkanı, Barış Pınarı harekatlarında olduğu gibi Bahar Kalkanı Harekatı ile de bölgesinde de yeni bir iklimin oluşumunu sağlayacağına inancımız tamdır. Bu çerçevede, Belediye Meclisi olarak, Bahar Kalkanı Harekâtında ülkemizin ve Kahraman Mehmetçiğimizin yanında olduğumuzu bildiriyoruz. İnanıyoruz ki gün, her türlü siyasi görüş ayrılıklarını bir kenara bırakarak bir ve beraber olma günüdür. Çünkü söz konusu olan milli güvenliğimizdir, ülkemizin bekasıdır.  Harekâtın başarı ile tamamlanacağına yürekten inanıyor, ülkemizin ve asil milletimizin egemenlik ve bağımsızlığı için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi ve hayatta olan gazilerimize, asil ve vefakâr milletimize saygı ve şükranlarımızı sunuyoruz.  İdlib başta olmak üzere karada, denizde ve havada yurt içinde ve sınır ötesinde zorlu hava ve arazi şartlarında asil milletimizin sevgi, güven ve duasından aldığı ilhamla görevlerini büyük bir kahramanlıkla yürüten kahraman askerlerimize de sağlık, esenlik içinde kazasız, belasız, hayırlı ve başarılı görevler diliyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
UETS

UETS

Kasım 23, 2023, UETS için yorumlar kapalı
Antalya İş İlanları: ElemanOnline ile Kariyerinizde Yeni Adımlar

Antalya İş İlanları: ElemanOnline ile Kariyerinizde Yeni Adımlar

Kasım 16, 2023, Antalya İş İlanları: ElemanOnline ile Kariyerinizde Yeni Adımlar için yorumlar kapalı
Mahmut Çorumlu: Eskişehir’e Yeni Bir Ses Yeni Bir Nefes!

Mahmut Çorumlu: Eskişehir’e Yeni Bir Ses Yeni Bir Nefes!

Kasım 10, 2023, Mahmut Çorumlu: Eskişehir’e Yeni Bir Ses Yeni Bir Nefes! için yorumlar kapalı
2024 Yerel Seçimlerinde Sandık Görevlisi Ücretleri Ne Kadar? – Ekonomi

2024 Yerel Seçimlerinde Sandık Görevlisi Ücretleri Ne Kadar? – Ekonomi

Kasım 7, 2023, 2024 Yerel Seçimlerinde Sandık Görevlisi Ücretleri Ne Kadar? – Ekonomi için yorumlar kapalı
Afyonkarahisar’da Genç Kızlar Basketbol müsabakaları sona erdi: İşte dereceye giren takımlar – Spor

Afyonkarahisar’da Genç Kızlar Basketbol müsabakaları sona erdi: İşte dereceye giren takımlar – Spor

Kasım 6, 2023, Afyonkarahisar’da Genç Kızlar Basketbol müsabakaları sona erdi: İşte dereceye giren takımlar – Spor için yorumlar kapalı