• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Afyon’u Unutmayacağız ve Afyonlularda Bizi Unutmasın

Afyon’u Unutmayacağız ve Afyonlularda Bizi Unutmasın

Afyonkarahisar Vali Yardımcısı ve Yeşilay Afyonkarahisar Şube Başkanı Nurullah Kaya ile eşi Sümeyra Kaya için Yeşilay Şubesi gençleri ve Yeşilayspor sporcuları tarafından sürpriz bir uğurlama töreni düzenlendi.

Afyonkarahisar Vali Yardımcılığı görevinden Antalya Vali Yardımcılığı görevine atanan Vali Yardımcısı ve Yeşilay Afyonkarahisar Şube Başkanı Nurullah Kaya ile eşi Sümeyra Kaya için Yeşilay Derneği’nde sürpriz bir veda partisi düzenlendi. Genç Yeşilay üyeleri ve Yeşilayspor sporcuları Nurullah Kaya’ya tezahüratlarla veda etti.

Yeşilay Derneği Afyonkarahisar Şubesi’nin bahçesinde “Gençlerin Valisi Nurullah Kaya” sloganlarıyla karşılanan Vali Yardımcısı Nurullah Kaya ve eşi Sümeyra Kaya, duygusal anlar yaşadı. Gençlerin yaktığı meşaleler ve attığı konfetiler arasından Yeşilay bahçesine giren Nurullah Kaya, kendisi için hazırlanan pastayı keserek tüm sporculara ikram etti.

Vali Yardımcısı Nurullah Kaya, gençlerin kendisine gösterdikleri değeri çok mutlu olduğunu belirtti ve şunları söyledi: “Bizler profesyonel yöneticileriz. 21 yıldır birçok Anadolu şehrinde görev yaptık, ancak Afyonkarahisar’ı farklı kılan hem Şuhut ilçesinde 2 yıl süren Kaymakamlık görevimiz hem de üç yıldır çok güzel bir süreci kapsayan Afyonkarahisar Vali Yardımcılığı görevimiz oldu.

Ayrıca Afyonkarahisar’da tarihinde ilk defa 103 yaşındaki Yeşilay’ı bir mülki idare amiri başkanlık yaptı. Elimizden geldiğince bu sivil toplum kuruluşu başkanlığını farklı ve güçlü bir şekilde yapmak istedik.

Yaklaşık 16 aydır Yeşilay’da başkanlık yaptık ve bir yıldır da Yeşilay Spor Kulübü’nün kurucu başkanlığını üstlendik. Burada yüzlerce sporcumuz ve 1500’ün üzerinde genç Yeşilay üyemiz oldu.

Afyonkarahisar’ımızın her köşesinde, her okulunda, her meydanında Yeşilay’ı ve bağımlılıkla mücadelemizi anlatma fırsatı bulduk. Bu konuda bize destek veren tüm yönetim kurulu ve yönetici arkadaşlarımıza, spora gönül verip destek olan hocalarımıza teşekkür ediyorum.

Sponsorlarımıza, hayır severlerimize ve Afyonkarahisar’ın güzel insanlarına da teşekkür ediyorum. Bizler ah vah demeden, keşke şöyle yapılsaydı demeden görev yapan bir kurumuz. Temiz kalması için mücadelemiz her alanda devam edecek. Antalya’da ve ülkemizin çeşitli güzel şehirlerinde yine bir arada olacağız.

Afyon’u unutmayacağız ve Afyonluların da bizi unutmamasını temenni ediyoruz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
AFYONKARAHİSAR’DA 19 MAYIS KAPSAMINDA NEFES KESEN PROGRAM

AFYONKARAHİSAR’DA 19 MAYIS KAPSAMINDA NEFES KESEN PROGRAM

Mayıs 20, 2024, AFYONKARAHİSAR’DA 19 MAYIS KAPSAMINDA NEFES KESEN PROGRAM için yorumlar kapalı
DÜNYA İKİNCİSİ BAŞARISINI AZİZ ŞEHİTLERİMİZE ARMAĞAN ETTİ

DÜNYA İKİNCİSİ BAŞARISINI AZİZ ŞEHİTLERİMİZE ARMAĞAN ETTİ

Mayıs 20, 2024, DÜNYA İKİNCİSİ BAŞARISINI AZİZ ŞEHİTLERİMİZE ARMAĞAN ETTİ için yorumlar kapalı
Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü’nden Başarılı Operasyon

Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü’nden Başarılı Operasyon

Mayıs 20, 2024, Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü’nden Başarılı Operasyon için yorumlar kapalı
Afyonkarahisar Emniyeti’nden Hırsızlık Operasyonu

Afyonkarahisar Emniyeti’nden Hırsızlık Operasyonu

Mayıs 20, 2024, Afyonkarahisar Emniyeti’nden Hırsızlık Operasyonu için yorumlar kapalı
Şehit Gazi-Sen Afyonkarahisar İl Temsilciliğinden İlk Adım

Şehit Gazi-Sen Afyonkarahisar İl Temsilciliğinden İlk Adım

Mayıs 20, 2024, Şehit Gazi-Sen Afyonkarahisar İl Temsilciliğinden İlk Adım için yorumlar kapalı