reklam"
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliği Toplantısı Yapıldı – BELEDİYELER

Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliği Toplantısı Yapıldı – BELEDİYELER

[ad_1]

Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliği 30’uncu Olağan Meclis Toplantısı Birlik Başkanı Mehmet Zeybek başkanlığında Afyonkarahisar Belediyesi belediye meclis toplantı salonunda gerçekleşti.

Afyonkarahisar  Belediye meclis salonunda Başkan Mehmet Zeybek başkanlığında yapılan toplantı da birliğin yapmış olduğu çalışmalar anlatılırken, gündem maddeleri de görüşülerek oy birliği ile karara bağlandı. Toplantıda konuşan Birlik Başkanı Zeybek, ülke olarak koronavirüs dolayısı ile zor günlerden geçtiğimizi söyledi. Zeybek, “Birliğimiz yapmış olduğu çalışmalarna son hız devam ediyor. Böylesine zor günlerde daha steril bir çevre için yapılan yapmış olduğu çalışmalar dinledik, takdir ettik, inşallah en kısa bir süre içinde ülkemiz ve dünya üstünde etkisini sürdüren pandemiden kurtulup sağlıklı ve huzurlu günlere ulaşırız. Toplantıda alınan kararların Birlik Üye Belediyelerine ve Tüm Afyonkarahisar Halkına hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

                
Başkan Mehmet Zeybek’in konuşmasının ardından Çevre Hizmetler Birliği Encümen ve Plan Bütçe Komisyon üyelerinin seçimi yapıldı. İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner, Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı ve Susuz Belediye Başkanı Mehmet Selek 1 yıl süre ile encümen üyeliklerine tercih edildiler.

Plan Bütçe Komisyon üyeliklerine ise Bayat Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur, Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı, Yaylabağı Belediye Başkanı Niyazi Akgedik, Erkmen Belediye Başkanı Memduh Kuş ve Değirmenayvalı Belediye Başkanı Erol Barutçu tercih edildi.

[ad_2]

Afyon Kent Haber

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM