• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Afyon Belediye Meclisi’nde misafir kabul edilmeyecek – Belediyeler

Afyon Belediye Meclisi’nde misafir kabul edilmeyecek – Belediyeler

[ad_1]

Afyonkarahisar Belediye Meclisi, 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 20. maddesi ve Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 6.maddesi hükümleri gereğince 01 Ekim 2020 Perşembe günü saat 18.30 da Belediye Meclisi Toplantı Salonunda toplanacaktır.

01 EKİM 2020 TARİHLİ OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GÜNDEMİ

Gündem ile birlikte daha önce Meclis Üyelerine elektronik posta ve elden teslim edilen Eylül Ayı Meclis tutanak özetinin oylanması.

Belediyemiz 2021 Yılı Bütçesinin görüşülmesi.

Gelecek oturumun gün ve saatinin belirlenmes

Belediyemiz sınırları ve mücavir alan içerisinde ikamet eden ihtiyaç sahibi olan öğrencilere 2020-2021 Eğitim Öğretim yılında verilecek eğitim yardımı miktar ve süresinin tespiti hakkında Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Komisyonu raporu

Servis taşımacılığı yapan araçlara Zabıta Müdürlüğünce düzenlenen Güzergah İzin Belgesi sürelerinin uzatılması ve ücretlerinin alınmaması hakkındaki Trafik Komisyonu raporu.

Uydukent Ekspres Minibüsleri güzergahında çalışan araç sayılarının belirlenmesi ve Atatürk Lisesi, Güzel Sanatlar Lisesi, Spor Lisesi, Toki Yatılı Lisesi ve Bahçeşehir Villalarına kadar güzergah verilmesi ile ilgili talebi hakkındaki Trafik Komisyonu raporu

Kamu kurum ve kuruluşlarından ve vatandaşlarımızdan gelen hız kesici, durak yeri, trafik levhası ve trafik ile ilgili talepler hakkındaki Trafik Komisyonu raporu

Karaman Mahallesinde Meltem Caddesi, Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi, Mine Caddesi, Leylak Caddelerinde ücretli otopark uygulamasına geçilmesi hakkındaki Trafik Komisyonu raporu

Coğrafi Bilgi Sistemleri ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanunda belirtilen Yençok=Serbest ibaresinin kaldırılarak kat yüksekliklerinin belirlenmesi hakkında Bayındırlık ve İmar Komisyon Raporu

İlimiz Ali İhsanpaşa Mahallesinde bulunan S.S. Modern Küçük Sanayi Sitesinde (3. KKS) imar plan değişikliği yapılması hakkında Bayındırlık ve İmar Komisyon Raporu.

İlimiz Merkez Kocatepe Mahallesi, 876 Ada, 501, 904, 498, 497, 496, 702, 701, 700, 699, 698, 697 Nolu Parsellerin bulunduğu alanda imar plan değişikliği yapılması hakkında Bayındırlık ve İmar Komisyon Raporu.
Akçin Mahallesi, 482 Ada, 1 ve 2, 483 Ada, 1 ve 2, 484 Ada, 1 Numaralı Parsellere Küçük Sanayi Sitesi Alanının yapılması amaçlı ilave imar planı yapılması hakkında Bayındırlık ve İmar Komisyon Raporu.

İlimiz Çetinkaya (Osmangazi, Orhangazi, Yeşilyurt, Ertuğrulgazi, Battalgazi) Mahallesindeki 8000 konut olarak adlandırılan toplu konut bölgesindeki 180, 301, 350, 400 m²’lik parsellerin tevhid yapılması hakkında Bayındırlık ve İmar Komisyon Raporu.

İlimiz Merkez Çetinkaya (Selçuklu) Mahallesi, 45 Ada, 1 Parsele İbadet Alanı ve 3799 ada 1 numaralı parselin kuzeyine Belediye Hizmet Alanı yapılması için imar plan değişikliği yapılması hakkında Bayındırlık ve İmar Komisyon Raporu

İlimiz Merkez Mareşal Fevzi Çakmak (Deper) Mahallesi, Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Karahisari Kampüsü İslami İlimler Fakültesine ek bina yapılabilmesi için imar plan değişikliği yapılması hakkında teklif.
İlimiz Merkez Ataköy Mahallesi, 4923 Adanın (eski 7256 Parsel) bulunduğu bölgeye yapılan itirazın değerlendirilmesi hakkında teklif.

İlimiz Merkez Akçin (Veysel Karani) Mahallesi, 492 Ada, 4 Parselin bulunduğu alanda imar plan değişikliği yapılması hakkında teklif.

İlimiz Merkez Akçin Mahallesi, 431 Ada, 3 Parselin bulunduğu alanda ticari amaçlı ilave imar planı yapılması hakkında teklif. 

İlimiz Merkez Çetinkaya (Yenice) Mahallesi, 3624 Ada, 1 Parselin bulunduğu alanda imar plan değişikliği yapılması hakkında teklif.
İlimiz Merkez Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi, 3845 Ada, 7 Parselin bulunduğu alanda imar plan değişikliği yapılması hakkında teklif

Kadın Sığınma Evi olarak kullanılmak üzere Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne tahsis edilen Afyonkarahisar Merkez Kaaaslan, 441 Nolu Parseldeki taşınmazın tahsisinin iptal edilmesi talebi hakkında teklif.

Mülkiyeti/Tasarrufu Belediyemize ait Gökçe Mahallesi Hıdırlık Mevkiinde 159 Ada, 108 Parsel üzerinde, bulunan 7, 8 ve  9  nolu verici istasyonu yerlerinin 10 yıla kadar süre ile kiralanması, bu hususta Belediye Encümenine yetki verilmesi hakkında teklif.

Mülkiyeti Belediyemize ait, Çetinkaya Mahallesi, 797 Ada, 60 Parsel üzerinde bulunan Tek Adımda Tarım Hizmet Birimi olarak kullanılan binanın İl Tarım Orman Müdürlüğüne tahsis edilip edilmeyeceği, tahsis edilecekse tahsisi süresinin belirlenmesi, tahsis şartlarının belirlenmesi hususunda Belediye Encümenine yetki verilmesi hakkında teklif.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca uygun bulunan Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı kapsamındaki “Engelsiz Gastronomi Mutfağı ve Terapi Merkezi Proje” mizin uygulanmasında yapılacak iş ve işlemler için Belediye Encümenine yetki verilmesi, projenin uygulanması sırasında Bakanlık diğer kurum ve kuruluşlarla yapılacak olan protokol/sözleşme vb. imzalamak üzere Belediye Başkanı Mehmet ZEYBEK’e yetki verilmesi hakkında teklif.

Cadde Otoparklarına otopark borcu olan vatandaşlarımızın borçlarını 31/12/2020 tarihine kadar ödemeleri halinde, toplam borçlarına %25 indirim uygulanması talebi hakkında teklif.
Belediyemiz 2020 Yılı Bütçesinde ödenek aktarılması hakkında teklif.

Harbiş Minibüslerinden  Maliye Kavşağı -Yeşilyol Güzergahından Mahalleye çalışan 16 adet aracın Maliye Kavşağından dönüş yaparak Mahalleye çalışmalarına izin verilmesi talebi hakkında teklif.

Kamu kurum ve kuruluşlarından ve vatandaşlarımızdan gelen hız kesici, durak yeri, trafik levhası ve trafik ile ilgili talepler hakkında teklif

[ad_2]

Afyon Kent Haber

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, İş İnsanlarıyla Buluştu

Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, İş İnsanlarıyla Buluştu

Şubat 27, 2024, Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, İş İnsanlarıyla Buluştu için yorumlar kapalı
Kira Geliri Beyanı Süreci Başlıyor!

Kira Geliri Beyanı Süreci Başlıyor!

Şubat 27, 2024, Kira Geliri Beyanı Süreci Başlıyor! için yorumlar kapalı
Okul Sporları Küçükler Basketbol Müsabakaları Heyecanla Tamamlandı

Okul Sporları Küçükler Basketbol Müsabakaları Heyecanla Tamamlandı

Şubat 27, 2024, Okul Sporları Küçükler Basketbol Müsabakaları Heyecanla Tamamlandı için yorumlar kapalı
Otogarda Uyuşturucu Ticareti Yapan İki Şahıs Yakalandı

Otogarda Uyuşturucu Ticareti Yapan İki Şahıs Yakalandı

Şubat 26, 2024, Otogarda Uyuşturucu Ticareti Yapan İki Şahıs Yakalandı için yorumlar kapalı
Asayiş Ekiplerinden Silah ve Alkollü Araç Sürücüsüne Operasyon

Asayiş Ekiplerinden Silah ve Alkollü Araç Sürücüsüne Operasyon

Şubat 26, 2024, Asayiş Ekiplerinden Silah ve Alkollü Araç Sürücüsüne Operasyon için yorumlar kapalı