• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Afyon AK Parti teşkilatından video konferanslı bayramlaşma – SİYASET

Afyon AK Parti teşkilatından video konferanslı bayramlaşma – SİYASET

[ad_1]

Burada konuşan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen teşkilat mensuplarının bayramlarını kutlayarak Türkiye’nin koronavirüs sonrası şahlanışa kalkacağını ifade etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar İl Başkanlığı, Ramazan Bayramı sebebiyle teşkilat bayramlaşması düzenledi. 

Koronavirüs sebebiyle Taş Medrese yerine video konferans düzenlendi

Her bayram Gedik Ahmet Paşa Medresesi (Taş Medrese) bahçesinde gerçekleşen teşkilat bayramlaşması bu kez koronavirüs sebebiyle video konferans yoluyla yapıldı. Programa, İl Yönetim Kurulu üyeleri, ilçe başkanları, belediye başkanları, Kadın ve Gençlik kolları başkanları ve yönetimi, İl Genel Meclis üyeleri ve milletvekilleri katıldı. AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, teşkilat mensupları, belediye başkanları ve il genel meclis üyelerinin bayramını video konferans yoluyla kutladı. Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven ile beraber Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan da video konferans yoluyla birer konuşma yaparak teşkilat mensuplarının bayramlarını kutladı.  

“Hassasiyetlere riayet edersek alnımızın akıyla çıkarız”

Burada konuşan Başkan Sezen, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği gibi; Salgın sonrası siyasi ve ekonomik olarak yeniden yapılanacak dünyada, Türkiye’nin gücü, zenginliği, refahı çok daha yükseklere taşınacaktır. Bu süreçte hep beraber toplum olarak dikkatli davranır, kurallara uyar ve birtakım hassasiyetlere riayet edersek alnımızın akıyla çıkmamız mümkündür. Salgın dönemi gösterdi ki, çok kuvvetli denilen ülkeler içe kapandılar ve ellerindeki sınırlı imkânlara sıkı sıkıya sarıldılar. Oysa Türkiye kendi ihtiyaçları ile beraber dünyanın en kuvvetli denilen ülkeleri ve onların yanında dost ve kardeş pek çok ülkeye yardım elimizi uzattık” dedi. 

Sosyal koruma kalkanı kapsamında 73 milyon lira destek

Sezen konuşmasında, “Afyonkarahisar’da da sosyal destek programı kapsamında hane başına bin lira olmak üzere 45 bin 721 haneye 45 milyon 721 bin lira destek verdik. Kısa çalışma ödeneği kapsamında da 14 bin 017 çalışana 21 milyon 057 bin 552 lira destek verdik. Nakdi ücret desteği kapsamında da 4 bin 468 kişiye 2 milyon 241 bin 523 lira destek verdik. İşsizlik ödeneği kapsamında da 3 bin 942 kişiye 4 milyon 429 bin 308 lira destek sağladık. Toplamda 73 milyon 449 bin 384 lira destek verdik. Burada belediyelerimiz de ciddi anlamda yurttaşlarımıza destek sağladı” ifadelerine yer verdi.

[ad_2]

Afyon Kent Haber

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
UETS

UETS

Kasım 23, 2023, UETS için yorumlar kapalı
Antalya İş İlanları: ElemanOnline ile Kariyerinizde Yeni Adımlar

Antalya İş İlanları: ElemanOnline ile Kariyerinizde Yeni Adımlar

Kasım 16, 2023, Antalya İş İlanları: ElemanOnline ile Kariyerinizde Yeni Adımlar için yorumlar kapalı
Mahmut Çorumlu: Eskişehir’e Yeni Bir Ses Yeni Bir Nefes!

Mahmut Çorumlu: Eskişehir’e Yeni Bir Ses Yeni Bir Nefes!

Kasım 10, 2023, Mahmut Çorumlu: Eskişehir’e Yeni Bir Ses Yeni Bir Nefes! için yorumlar kapalı
2024 Yerel Seçimlerinde Sandık Görevlisi Ücretleri Ne Kadar? – Ekonomi

2024 Yerel Seçimlerinde Sandık Görevlisi Ücretleri Ne Kadar? – Ekonomi

Kasım 7, 2023, 2024 Yerel Seçimlerinde Sandık Görevlisi Ücretleri Ne Kadar? – Ekonomi için yorumlar kapalı
Afyonkarahisar’da Genç Kızlar Basketbol müsabakaları sona erdi: İşte dereceye giren takımlar – Spor

Afyonkarahisar’da Genç Kızlar Basketbol müsabakaları sona erdi: İşte dereceye giren takımlar – Spor

Kasım 6, 2023, Afyonkarahisar’da Genç Kızlar Basketbol müsabakaları sona erdi: İşte dereceye giren takımlar – Spor için yorumlar kapalı