• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Vali Yiğitbaşı’nın Ramazan Bayramı mesajı

Vali Yiğitbaşı’nın Ramazan Bayramı mesajı

 

Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, vatandaşların bayramını kutladı.

 

Vali Yiğitbaşı mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Toplumsal yaşamımızda önemli bir yeri olan, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, dargınların barıştığı, kardeşlik, dostluk, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa ulaştığı bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın sevinci içerisindeyiz

Neşe ve büyük bir heyecan içerisinde, kurulan geniş bayram sofraları, el öpme ziyaretleri ile kültürümüzde bayramların yeri hep bambaşkadır. On bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayının sonunda bizlere adeta bir ödül olarak sunulan Ramazan Bayramı’nı hep özlemle bekler, günler öncesinden hazırlanır ve bayram neşesini evimizin ve gönlümüzün her köşesine sindiririz.

Birlik ve dayanışmanın arttığı, neşe içerisinde büyük bayram sofralarının kurulduğu, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı Ramazan Bayramı’nın ülkemize barış, huzur, güven ve güzellikler getirmesini diliyorum. 

 

Sevgili Afyonkarahisarlılar

 

Bayramlar kırgınlıklar, küskünlükler bir kenara bırakıldığında, hep birlikte kenetlenip, birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimizde anlam kazanıyor. Bizler de bayramı fırsat bilerek, ailemiz, akrabalarımız ve yakınlarımızla hemhal olmalı, sevgi ve merhamete muhtaç yetim, garip, hasta, yaşlı ve kimsesizlerin sevinci olmalıyız. Bayram süresince yakınlarımızı ve gazilerimizi de yalnız bırakmamalı, bayram sevincimizi onlarla da paylaşmalıyız. Bu vesileyle tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyorum.

Bayramı il dışında geçirecek olan ve bayram süresince yollarda olacak olan tüm vatandaşlarımıza da trafik kurallarına uymalarını, emniyet kemersiz, uykusuz ve tedbirsiz bir şekilde seyahat etmemelerini de hatırlatmak istiyorum. Birçok ilin kavşak noktasında bulunun güzel şehrimiz Afyonkarahisar’ımızda emniyet ve jandarma ekiplerimiz bayram süresince görevlerinin başında olacaklar. Şimdiden hepsine iyi bayramlar ve hayırlı görevler diliyorum.

Bayramda mesai yapacak olan sağlık, itfaiye ve zabıta personeli ve tüm çalışanlara kolaylıklar diliyorum. Bütün vatandaşlarımızın, kamu görevlilerinin, sivil toplum kuruluşlarının ve basın mensuplarının Mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyor, sağlık ve afiyet içerisinde nice güzel bayramlar temenni ediyorum.

İyi Bayramlar…”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Floor Curling’de Türkiye Şampiyonası’na Katılmaya Hak Kazandı

Floor Curling’de Türkiye Şampiyonası’na Katılmaya Hak Kazandı

Şubat 27, 2024, Floor Curling’de Türkiye Şampiyonası’na Katılmaya Hak Kazandı için yorumlar kapalı
Uluçay’dan Yeni Evlenecek Belediye Personeline Müjde

Uluçay’dan Yeni Evlenecek Belediye Personeline Müjde

Şubat 27, 2024, Uluçay’dan Yeni Evlenecek Belediye Personeline Müjde için yorumlar kapalı
Yağcı: ‘Herkesin yüzünün gülmesi için var gücümüzle çalışacağız’

Yağcı: ‘Herkesin yüzünün gülmesi için var gücümüzle çalışacağız’

Şubat 27, 2024, Yağcı: ‘Herkesin yüzünün gülmesi için var gücümüzle çalışacağız’ için yorumlar kapalı
Afyon’da Badminton Grup Müsabakaları Tamamlandı

Afyon’da Badminton Grup Müsabakaları Tamamlandı

Şubat 27, 2024, Afyon’da Badminton Grup Müsabakaları Tamamlandı için yorumlar kapalı
Köksal: Birlikte Oturup Ortak Akılla Karar Vereceğiz

Köksal: Birlikte Oturup Ortak Akılla Karar Vereceğiz

Şubat 27, 2024, Köksal: Birlikte Oturup Ortak Akılla Karar Vereceğiz için yorumlar kapalı