• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Milletvekillerimiz Geleceğin Mimarları Olacak”

“Milletvekillerimiz Geleceğin Mimarları Olacak”

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, TBMM’deki yemin töreninin ardından Saadet Partisi milletvekilleriyle bir araya gelerek geleceğin ahlak ve adalet temelli inşasına vurgu yaptı. Karamollaoğlu, milletvekillerine başarılar dilerken, Saadet Partisi’nin temsil ettiği değerlerle birlikte Türkiye’nin yaşanabilir ve büyük bir geleceği için adım attıklarını ifade etti.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, TBMM’deki yemin töreninin ardından Saadet Partisi milletvekilleriyle bir araya gelerek konuştu. Saadet Partili 10 milletvekili, 28. Milletvekilliği seçimlerinde bölgelerinden seçilerek TBMM’de düzenlenen törende yemin ederek görevlerine başladı.

Genel Başkan Karamollaoğlu, Saadet Partili milletvekillerini tebrik ederek şunları söyledi: “Uzun bir aranın ardından yeni dönemde TBMM’de sorumluluk üstlendik. Partimizi ve Milli Görüş’ü temsil edecek milletvekili arkadaşlarımıza bu ulvi görevlerinde üstün başarılar diliyorum. İnanıyorum ki milletvekillerimiz, ahlak ve adalet üzerine inşa edilmiş bir geleceğin en önemli mimarlarından olacaktır.”

Karamollaoğlu, milletvekillerine Şeyh Edebali’nin sözlerini hatırlatarak şunları söyledi: “Ey oğul, sabretmesini bil, vaktinden önce çiçek açmaz. Şunu da unutma; insanı yaşat ki devlet yaşasın. Ey oğul, işin ağır, işin çetin, gücün kula bağlı. Allah yardımcın olsun.”

Ayrıca, tüm il ve ilçe teşkilatlarına, Kadın ve Gençlik Kolları’na seslenen Karamollaoğlu, “Yaşanabilir bir Türkiye, yeniden büyük Türkiye, yeni bir dünya için başlıyoruz!” ifadelerini kullandı.

Beyaz Belge Haber

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM