casino siteleri - slot siteleri

reklam"
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
renderbet
Lamine Parke

Lamine Parke

Bu parke türü iki katmandan oluşmaktadır. Alt katman kontrplaktan oluşur. Kontrplak olması parkenin, Etkilere karşı dayanıklılık gösterme üstüne karşı uygulanabilecek baskıya dayanabilme gücü olmasıdır. Yerden ısıtmaya uygundur. Isıyı ve sesi izolasyon edebilme açısından verimi arttırmada işe yarayan parkedir. Üst katman da ahşap papel vardır. Yani, dilimlenip inceleştirilmiş ağaç levha vardır. Bu levha parkeye, görünüş açısından önem vermektedir.

 Parkenin üst katmanındaki kalınlık parkenin uzun süreli kullanımı için önem taşımaktadır. Gerekildiği halde cila yapılarak uzun süre kullanılabilir. Tamamen doğal ahşaptan üretilmektedir. Endüstriyel amaçla üretilen ağaçlar belli işlemlerden geçirilerek, ısıya ve neme dayanıklı hale getirilir. Bir sonraki işlem ise, kontrplak ve papel birbirine bastırılarak lamine parke ortaya çıkartılır.

 lamine parke için kullanılan tutkal ve parkeye renk veren cilalar organiktir. Kimyasal maddeler kullanılmaz. Parkenin rengini bozabilir. Son derece sağlıklıdır. Kanserojen madde içermemektedir. Her türlü iç mekanda kullanılabilir. Isı ve sesin korunması konusunda, daha fazla verim sağlamaktadır.

 Oluşturulan parkeler, birbirinden farklı desenler oluşturulur. Eska Flooor olarak,

 – Kusursuz

 – Şık

 – Müşteri Memnuniyeti

 – Benzersiz parke üretimi

 – Organik Üretim

 – Doğa dostu

 – Profesyonel parke üretimi

 – Son derece mükemmellik

 – Tarz ve işini bilen insanların tercih ettiği firma.

 Lamine Parke Türleri Nelerdir?

Natural Parke (Sadeliğini konuşturmak isteyenlere özel)

Brown Parke (Koyu ton severlere özel)

Sof Parke (Ten rengini sevenlere özel)

Black Limed Parke (Siyah sevenlere özel)

White Limed Parke (Buğday rengi sevenlere özel)

Cream Parke (Açık rengi sevenlere özel)

Ash Parke (Kahverengi sevenlere özel)

Milk Parke (Açık renk sevenlere özel)

Green Parke (Koyu renk sevenlere özel)

lamine parke evinize, odanıza, ofisinize, dairenize, size ait olan her şeye kullanabileceğiniz sağlıklı, sessiz, her yere uyumlu parkedir. Parke denince aklınıza; eskafloor.com gelir. Sade ve şıklığı ile kendini gösteren parkedir. Ruhunuzu, nefesinizi, ufkunuzu açan parke ve kendine özgü doğal renkleri ile adeta insanları kendine çekiyor.

 Sessizlik ve sağlık istiyorsanız bu parkeler tam da size göre. Her ortama uygun parkelerdir. Sizi yansıtmayı bilen parkelerdir. Siz susun parkeleriniz konuşsun. Karakterini ve tarzını yansıtan kişilerin tercih ettiği parkedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM