• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Küçükkurt, Hedeflerini Açıkladı

Küçükkurt, Hedeflerini Açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, belediye yönetiminde temel prensiplerinin hizmette eşitlik olduğunu açıkladı. 

Yapılan açıklamada, partisinin yerel yönetim anlayışının üretkenlik, bütüncüllük ve birlikte yönetim yaklaşımı üzerine kurulu olduğu belirtildi.

Sezer Küçükkurt, beraberinde MHP İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve KAÇEP Yöneticileriyle birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. 

Türbe Camii’nde sabah namazını eda ettikten sonra camii cemaati ve Mevlana Mahallesi sakinleriyle sohbet eden Küçükkurt, daha sonra Fuar Alanı’nda bulunan Oto Pazarını ziyaret etti ve esnaf ile bir araya geldi. 

Oto Pazarı ziyaretinde Afyonkarahisar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı İbrahim Karataş da Küçükkurt’a eşlik etti.

Başkan adayı, ayrıca uzun yıllar spor camiasına katkı sağlayan Mehmet Dönerkaya’nın annesi Ayşe Dönerkaya’nın cenaze namazına da katıldı. 

Ziyaretlerine AFİUM Outlet ve Eğlence Merkezi’nde devam eden Küçükkurt, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek MHP’nin üretken belediyecilik hizmetleri hakkında bilgiler verdi ve soruları cevapladı.

Sezer Küçükkurt, yaptığı açıklamada, “Üretken belediyecilikte hedefimiz; yerel hizmetlerin zamanında, hızlı, ekonomik ve adil bir şekilde sunulduğu, çevreye duyarlı ve mimari estetiğe önem veren,

toplumsal çıkarları gözeten plan ve projelerin yapılıp uygulandığı, doğal, tarihi ve kültürel mirasın korunduğu, her türlü afete hazırlıklı, fiziki ve sosyal alt yapının, yeterli yeşil alanların, 

spor alanlarının ve sosyal donatıların sağlandığı, yoksulların ve dezavantajlı toplumsal kesimlerin gözetildiği, 

hizmette eşitlik ile vatandaşı bilgilendirmenin amaç edinildiği yaşanabilir çağdaş kent ortamının temin edilmesidir.” dedi.

MHP’nin yerel yönetim anlayışını üretkenlik, bütüncüllük ve birlikte yönetim yaklaşımı üzerine kurduğunu vurgulayan Küçükkurt, “Üretken belediyecilik, hizmet üretimini ve üretime etki eden kent kaynak yönetimini, kentte yaşayan herkesin bedenen, ruhen ve sosyal açıdan tam bir iyilik halinde olması amacına göre planlayan bir belediyecilik anlayışıdır. 

Üretken belediyecilik tüm kaynaklarını kentlinin refahı için üretkenliğe yönelik düzenler ve yatırımlarını üretimi desteklemek için kurgulamaktadır. 

Bu bakış açısı ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin üretken belediyecilik anlayışı, aynı zamanda bütüncül yaklaşımı ve birlikte yönetimi benimsemektedir. 

Bütüncül yaklaşım kent insanının tüm sosyal, fiziksel ve kültürel özelliklerini bir bütün olarak ele almaktadır. 

Planlamalarını, kenti çağdaş bir yapıya ve sakinlerini gerçek bir kentliye dönüştürmek üzere hazırlar. Partimizin yerel yönetim anlayışı üretkenlik, bütüncüllük ve birlikte yönetim yaklaşımı üzerine kurulmuştur.” şeklinde konuştu.

#MHP #SezerKüçükkurt #Afyonkarahisar #BelediyeBaşkanAdayı #ÜretkenBelediyecilik #HizmetteEşitlik #BirlikteYönetim #KentYönetimi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Floor Curling’de Türkiye Şampiyonası’na Katılmaya Hak Kazandı

Floor Curling’de Türkiye Şampiyonası’na Katılmaya Hak Kazandı

Şubat 27, 2024, Floor Curling’de Türkiye Şampiyonası’na Katılmaya Hak Kazandı için yorumlar kapalı
Uluçay’dan Yeni Evlenecek Belediye Personeline Müjde

Uluçay’dan Yeni Evlenecek Belediye Personeline Müjde

Şubat 27, 2024, Uluçay’dan Yeni Evlenecek Belediye Personeline Müjde için yorumlar kapalı
Yağcı: ‘Herkesin yüzünün gülmesi için var gücümüzle çalışacağız’

Yağcı: ‘Herkesin yüzünün gülmesi için var gücümüzle çalışacağız’

Şubat 27, 2024, Yağcı: ‘Herkesin yüzünün gülmesi için var gücümüzle çalışacağız’ için yorumlar kapalı
Afyon’da Badminton Grup Müsabakaları Tamamlandı

Afyon’da Badminton Grup Müsabakaları Tamamlandı

Şubat 27, 2024, Afyon’da Badminton Grup Müsabakaları Tamamlandı için yorumlar kapalı
Köksal: Birlikte Oturup Ortak Akılla Karar Vereceğiz

Köksal: Birlikte Oturup Ortak Akılla Karar Vereceğiz

Şubat 27, 2024, Köksal: Birlikte Oturup Ortak Akılla Karar Vereceğiz için yorumlar kapalı