• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Hitachi Astemo Türkiye, Bursa Kalite Büyük Ödülü’nün sahibi oldu

Hitachi Astemo Türkiye, Bursa Kalite Büyük Ödülü’nün sahibi oldu

• Hitachi Astemo Türkiye Fabrikası, yenilikçi ve kaliteli çalışmaları ile gurur verici işlere imza atmaya devam ediyor. Firma, KalDer Bursa Şubesi ve BUSİAD iş birliğinde düzenlenen ve EFQM modeli referans alınarak verilen Bursa Kalite Büyük Ödülü’ne layık görüldü.

BURSA İGFA- 27 ülkede yaklaşık 140 tesiste 90.000 kişiyi istihdam eden global bir otomotiv teknoloji şirketi olan Hitachi Astemo’nun Türkiye Fabrikası, başarılı ve kaliteli çalışmalarının karşılığını almaya devam ediyor.

Firma, KalDer Bursa Şubesi ve BUSİAD iş birliğinde düzenlenen ve kalite kültürünü ülkemizde yaygınlaştırmak, kalite çalışmalarını teşvik etmek, iş mükemmelliğine ulaşma çabasında olan kurum ve kuruluşları ödüllendirmek ve onurlandırmak amacıyla gerçekleştirilen Bursa Kalite Ödülü sürecinde, Kalite Büyük Ödülü’nün sahibi oldu.

Ödül hakkında açıklamalarda bulunan Hitachi Astemo Türkiye Fabrikası Genel Müdürü Murat Bayram, böylesine değerli ve anlamlı bir ödüle layık görüldükleri için duydukları memnuniyeti dile getirdi.

ÖRNEK BİR FİRMA OLMAK HEDEFİYLE İLERLİYORUZ 

Bursa Kalite Büyük Ödülü’ne sahip oldukları için çok mutlu ve gururlu olduklarını ifade eden Bayram, “Globaldeki hedeflerimize doğru emin adımlarla ilerlerken, bu yolda kazanmış olduğumuz ödüller bizi daha da fazla motive ediyor. Şirket olarak, daima gelecek odaklı hareket edip mükemmeli hedefliyor ve her alanda sürdürülebilir başarıyı sağlamak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu doğrultuda; kalite olgusu da firmamız için olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. İş stratejilerimizde yüksek düzeyde performans sergilemek ve kendimizi sürekli geliştirerek örnek bir firma olmak hedefiyle ilerliyoruz” dedi.

KALİTE SÜREKLİ BİR YOLCULUK

Kalitenin ulaşılan bir hedef değil sürekli bir yolculuk olduğunu belirten Bayram, bu bilinçle çalışmalarına devam edeceklerini kaydetti. Bayram, sürdürülebilir bir büyüme ve sürekli iyileştirme felsefesi ile hep daha iyisi için mücadele ettiklerini dile getirerek, “Mükemmeliyetçi bir yaklaşımla kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Kalite, firmamız için ulaşılan ve korunan bir düzey değil dünyanın gelişimine paralel olarak şekillenen, koşullara göre değişen ve yenilenen bir hedef. Bu hedef doğrultusunda da tüm çalışma arkadaşlarımızla beraber el ele vererek, çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Elde ettikleri tüm başarılarda olduğu gibi bu başarıda da ekip arkadaşlarının büyük emeklerinin olduğuna dikkat çeken Bayram, tüm çalışma arkadaşlarına özverili çalışmaları için ayrı ayrı teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Otogarda Uyuşturucu Ticareti Yapan İki Şahıs Yakalandı

Otogarda Uyuşturucu Ticareti Yapan İki Şahıs Yakalandı

Şubat 26, 2024, Otogarda Uyuşturucu Ticareti Yapan İki Şahıs Yakalandı için yorumlar kapalı
Asayiş Ekiplerinden Silah ve Alkollü Araç Sürücüsüne Operasyon

Asayiş Ekiplerinden Silah ve Alkollü Araç Sürücüsüne Operasyon

Şubat 26, 2024, Asayiş Ekiplerinden Silah ve Alkollü Araç Sürücüsüne Operasyon için yorumlar kapalı
Alper Yağcı’dan Güvenli Park ve Sokak Vaadi

Alper Yağcı’dan Güvenli Park ve Sokak Vaadi

Şubat 26, 2024, Alper Yağcı’dan Güvenli Park ve Sokak Vaadi için yorumlar kapalı
Burcu Köksal: Halkın Güvenine Layık Olacağım

Burcu Köksal: Halkın Güvenine Layık Olacağım

Şubat 26, 2024, Burcu Köksal: Halkın Güvenine Layık Olacağım için yorumlar kapalı
Uluçay: Bize Dil Uzatanlar Teröristler Konusunda Üç Maymunu Oynuyorlar

Uluçay: Bize Dil Uzatanlar Teröristler Konusunda Üç Maymunu Oynuyorlar

Şubat 26, 2024, Uluçay: Bize Dil Uzatanlar Teröristler Konusunda Üç Maymunu Oynuyorlar için yorumlar kapalı