• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Gençler ödüllü bowling turnuvası’nda kıyasıya yarıştı

Gençler ödüllü bowling turnuvası’nda kıyasıya yarıştı

Afyonkarahisar Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından lise öğrencilere yönelik ‘Ödüllü Bowling Turnuvası’ düzenlendi. ‘Gençlik Geleceğimiz’dir sloganı ile yapılan turnuvaya 120 genç katıldı.

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Ödüllü Sömestr Bowling Turnuvası’ renkli görüntülere sahne oldu. Gençler ödülleri kazanmak için kıyasıya yarıştı. Çekişmeli anlara sahne olan turnuvaya Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sami Çetinaktı’da katılarak gençlerin heyecanına ortak oldu. İlk atışı Çetinaktı yaparak turnuvanın startını verdi.

İki gün süren ve iki aşamada yapılan turnuvaya katılan 120 öğrencimiz yarı final ve final müsabakasında karşı karşıya gelerek bowlingteki hünerlerini sergiledi. Park Afyon AVM Bowling Salonunda renkli anlara sahne olan turnuvada gençlerimiz hem eğlendiler hem de stres attılar. 

Yoğun katılımla gerçekleşen turnuvanın ilk kez yapıldığını ve gençlerle her fırsatta bir araya gelindiğini vurgulayan Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sami Çetinaktı açıklamasında; “Afyonkarahisar’da ilk defa Bowling Turnuvası yaptık. Öğrencilerimizin eğlenmesini ve ödüller kazanmasını istedik. 14-18 yaş arası lise gençlerimizle bu turnuvada buluştuk. Her zaman gençlerimizin yanındayız. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in tensipleri bu etkinlikleri düzenliyoruz. Birinciye bisiklet, ikinciye tablet, üçüncüye ise akıllı bileklik hediyemiz var. Katılan tüm gençlerimize teşekkür ediyorum. Kıyasıya bir mücadele oldu. Kazanan arkadaşlarımızı da tebrik ediyorum, hediyelerini güle güle kullansınlar. Bundan sonraki süreçte de gençlerimize yönelik etkinliklerimize devam edeceğiz” diye konuştu.

TURNUVADA DERECEYE GİRENLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

BİSİKLET, TABLET, AKILLI BİLEKLİK

Ödüllü turnuvada final müsabakalarının sonunda kadınlar kategorisinde turnuvanın kazanan ismi Ayşe Keskin olurken, Aslı Bodur ikinci, Zehra Yeltetik ise üçüncü oldu. Erkeklerde ise Mehmet Davran birinci, Muhammed Musa Yar ikinci, Erdem Uysal ise üçüncü oldu. Dereceye giren sporculara ödüllerini Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sami Çetinaktı takdim etti.  Yarışma heyecanı ve kazanma sevinci yaşayan öğrencilerimizin okul stresinden uzaklaşması ve yarı yıl tatilini değerlendirmeleri amacı ile düzenlenen turnuva ardından öğrencilerimiz Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Floor Curling’de Türkiye Şampiyonası’na Katılmaya Hak Kazandı

Floor Curling’de Türkiye Şampiyonası’na Katılmaya Hak Kazandı

Şubat 27, 2024, Floor Curling’de Türkiye Şampiyonası’na Katılmaya Hak Kazandı için yorumlar kapalı
Uluçay’dan Yeni Evlenecek Belediye Personeline Müjde

Uluçay’dan Yeni Evlenecek Belediye Personeline Müjde

Şubat 27, 2024, Uluçay’dan Yeni Evlenecek Belediye Personeline Müjde için yorumlar kapalı
Yağcı: ‘Herkesin yüzünün gülmesi için var gücümüzle çalışacağız’

Yağcı: ‘Herkesin yüzünün gülmesi için var gücümüzle çalışacağız’

Şubat 27, 2024, Yağcı: ‘Herkesin yüzünün gülmesi için var gücümüzle çalışacağız’ için yorumlar kapalı
Afyon’da Badminton Grup Müsabakaları Tamamlandı

Afyon’da Badminton Grup Müsabakaları Tamamlandı

Şubat 27, 2024, Afyon’da Badminton Grup Müsabakaları Tamamlandı için yorumlar kapalı
Köksal: Birlikte Oturup Ortak Akılla Karar Vereceğiz

Köksal: Birlikte Oturup Ortak Akılla Karar Vereceğiz

Şubat 27, 2024, Köksal: Birlikte Oturup Ortak Akılla Karar Vereceğiz için yorumlar kapalı