• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bülbül, Aziz milletimiz telaş etmesin

Bülbül, Aziz milletimiz telaş etmesin

Demokrat Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hikmet Bülbül, iktidarın millet ile istişare etmeyi unuttuğunu belirterek, “Aziz milletimiz telaş etmesin gelecek olan her şey yakındır” dedi.

Başkan Bülbül, bir asın açıklaması yaparak gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

Açıklamasında ülkeyi idare edenlerin, işçiye, memura ve emekliye zam diye verdiği tutarın yine onların cebinden fazlası ile alındığını ve alınmaya devam ettiğini ifade eden DP Afyonkarahisar İl Başkanı Hikmet Bülbül; “Fakir, fukaraya vermek sevaptır diyerek milletini küçük görenler bilsinler ki kendi ceplerinden sadaka ve hayır veya hasenat dağıtmıyorlar.  Milletin parası ile millete ağalık yapılmaz. Sözü biten bu idarecilerin artık millete vereceği de bitmiştir. Öncelikle insanca bir yaşam temin edilmeden huzurlu bir toplum olmaz. Açlığa mahkûm edilmiş halk önce ekmek ister. Biz milletimize hem ekmeği hem de hürriyeti vereceğiz. Ekmeği hürriyetten ayırmayacağız. İkisi arasında tercihe zorlayanlardan olmadık ve olmayacağız. Aziz milletimiz telaş etmesin gelecek olan her şey yakındır” dedi.

 

BELEDİYE ŞEHİR ÇARŞISI YIKIMI               

 

Bu iktidar sahipleri genelde ve yerelde milletle istişare etmeyi, milleti muhatap alıp konuşmayı, milleti bizzat dinlemeyi unuttuklarını ve terk ettiklerini dile getiren Başkan Bülbül, “Onun için vatandaşın tam olarak ne dediğini ve ne istediğini anlayamamaktadırlar. Kentimizde yıkımına başlanan 2.Belediye Şehir Çarşısında mağdur edilen esnafın söylediği de budur. Biz vatandaşa rağmen istediğimizi yaparız anlayışı ile devlet idare edilmez. Esnafın hak ettiğini vermeden, ona yeni bir kapı açmadan, onu razı etmeden yapılan işlerden hayır gelmez ve bugüne kadar da hayır gelmemiştir. Günün verdiği imkânları vatandaşın ve esnafın aleyhine kullananlar zamanı geldiğinde mahcup ve pişman olacaklardır” diye konuştu.

 

SİNAN ATEŞ CİNAYETİ

 

Açıklamasında geçtiğimiz günlerde silahlı saldırıcı sonucu öldürülen Ülkü Ocakları Eski Genel Başkanı Sinan Ateş’in faillerinin biran önce bulunarak tam adalet sağlanması gerektiğini belirten Başkan Bülbül, “Ülkemizin hafızası kritik zaman ve dönemlerde yaşanan kötü hadise ve olaylarla doludur. Bu olaylardan demokrasimiz zarar görmüş, hukuk ve adalet mekanizmamız yara almıştır. Toplumumuz içine bir güvensizlik ve korku duygusu aşılanmıştır. Tarihi tekerrür ettirmemek öncelikle günün yetki sahiplerinin mesuliyetidir. Buna engel olmak için Doç.Dr. Sinan Ateş cinayeti tüm yönleri ile aydınlatılmalı ve suçlular kim olursa olsun cezalandırılmalıdır. Sadece adalet değil tam adalet sağlanmalıdır” şeklinde konuştu. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Otogarda Uyuşturucu Ticareti Yapan İki Şahıs Yakalandı

Otogarda Uyuşturucu Ticareti Yapan İki Şahıs Yakalandı

Şubat 26, 2024, Otogarda Uyuşturucu Ticareti Yapan İki Şahıs Yakalandı için yorumlar kapalı
Asayiş Ekiplerinden Silah ve Alkollü Araç Sürücüsüne Operasyon

Asayiş Ekiplerinden Silah ve Alkollü Araç Sürücüsüne Operasyon

Şubat 26, 2024, Asayiş Ekiplerinden Silah ve Alkollü Araç Sürücüsüne Operasyon için yorumlar kapalı
Alper Yağcı’dan Güvenli Park ve Sokak Vaadi

Alper Yağcı’dan Güvenli Park ve Sokak Vaadi

Şubat 26, 2024, Alper Yağcı’dan Güvenli Park ve Sokak Vaadi için yorumlar kapalı
Burcu Köksal: Halkın Güvenine Layık Olacağım

Burcu Köksal: Halkın Güvenine Layık Olacağım

Şubat 26, 2024, Burcu Köksal: Halkın Güvenine Layık Olacağım için yorumlar kapalı
Uluçay: Bize Dil Uzatanlar Teröristler Konusunda Üç Maymunu Oynuyorlar

Uluçay: Bize Dil Uzatanlar Teröristler Konusunda Üç Maymunu Oynuyorlar

Şubat 26, 2024, Uluçay: Bize Dil Uzatanlar Teröristler Konusunda Üç Maymunu Oynuyorlar için yorumlar kapalı