• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İstanbul-İzmit Kardeşliği ortak projelere ve dayanışmaya devam ediyor

İstanbul-İzmit Kardeşliği ortak projelere ve dayanışmaya devam ediyor

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı şirketlerin yöneticileri ile İzmit’te bir araya gelerek iki belediye arasında yapılabilecek işbirlikleri ve projeler üzerine fikir alışverişinde bulundu. KOCAELİ İGFA- İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan şirketlerin yöneticilerini İzmit’te ağırladı. Ramada Otel’de yapılan toplantıda Başkan Hürriyet, İzmit’e kültür, sanat, […]

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı şirketlerin yöneticileri ile İzmit’te bir araya gelerek iki belediye arasında yapılabilecek işbirlikleri ve projeler üzerine fikir alışverişinde bulundu.

KOCAELİ İGFA- İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan şirketlerin yöneticilerini İzmit’te ağırladı. Ramada Otel’de yapılan toplantıda Başkan Hürriyet, İzmit’e kültür, sanat, spor ve kentsel düzenleme gibi birçok konuda değer katacak projelerle ilgili İBB heyeti ile fikir alışverişinde bulundu. 

İSTANBUL-İZMİT KARDEŞLİĞİ 

Toplantı öncesi konuşan Hürriyet, “Daha önceki işbirliklerimize dayalı olarak yaptığımız toplantılar çok verimli olmuştu. İstanbul ve İzmit kardeşliği çerçevesinde ortaya çıkan güzel projelerin İzmit’e katkısı oluyor. Buradaki varlığınız bizler için çok kıymetli. İnşallah bu toplantıdan da İzmitli vatandaşlarımızın hayrına olacak yeni işbirlikleri yeni projeler ortaya çıkacak. Bu anlamda gerek sizlere gerekse İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na teşekkür ediyorum”  dedi.

İZMİT BELEDİYESİNDEN TOPLANTIYA GENİŞ KATILIM

Toplantıda İzmit Belediyesi adına, Başkan Yardımcıları Ünal Özmural, Emirşah Torun, Cem Güler ve Yaşar Kardaş, Meclis Üyesi Çetin Sarıca, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Havva Açıkgöz, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Sinem Gülenç, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ceren Cömert, Spor İşleri Müdürü Mithat Ağa, Fen İşleri Müdürü Burak Güreşen, Bilgi İşlem Müdürü İsmet Kunttaş, İmar ve Şehircilik Müdürü Çetin Düzgün, Veteriner İşleri ve Kırsal Hizmetler Müdürü Dr. Mehmet Çetinkaya, Park ve Bahçeler Müdürü Ümit Uçar, STK ve Esnaf Masası Koordinatörü Birol Sağlam ile müdürlük personelleri yer aldı.

İBB ŞİRKETLERİ HAZIR BULUNDU

Toplantıya İstanbul Büyükşehir Belediyesinden ise, İBB Kültür Varlıkları Projeler Müdür Yardımcısı İrem Bülbül Nardereli, İBB Çevre Koruma Müdürü Erdinç Algül, İBB Atık Yönetimi Müdür Yardımcısı Halide Yeşilkaya, İBB Atık Yönetimi Avrupa Yakası Kent Temizlik Şefi Barış Önder, İstaç A.Ş.-Proje ve İş Geliştirme Müdürü Mevlüt Fatih Peker, İstaç A.Ş. Çevre Mühendisi Yelda Küçük, İsbak A.Ş. Satış Şefi Yakup Çakmak, İBB Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Ahmet Atalık, Kültür A.Ş. Sanat Yönetmeni Özgür Genç, Kültür A.Ş. Sanat Yönetmeni Melike İyikaya, Kültür A.Ş. Kültürel Etkinlik Müdür Vekili Seher Büyükyılmaz, Bimtaş A.Ş. Mimari Tasarım Şefi Özgür Ceylan, İmar A.Ş. Proje Geliştirme Müdürü Serdar Ayhan, Belbim A.Ş. Pazarlama Müdürü Burak Yıldırım, Belbim A.Ş. Satış ve İş Geliştirme Uzmanı Meltem Ferikoğlu, İBB Başkan Danışmanlığı/Proje Uzmanı Sevda Birankar, Marmara Bölgesi İşbirlikleri Proje Yöneticisi Merve Nur Aksu, İBB Bilgi İşlem Daire Başkanı Erol Özgüner, Enerji A.Ş. Proje Yöneticisi Emin Kesler ile Enerji A.Ş. Ticaret Müdürü Şahin Aydın katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
UETS

UETS

Kasım 23, 2023, UETS için yorumlar kapalı
Antalya İş İlanları: ElemanOnline ile Kariyerinizde Yeni Adımlar

Antalya İş İlanları: ElemanOnline ile Kariyerinizde Yeni Adımlar

Kasım 16, 2023, Antalya İş İlanları: ElemanOnline ile Kariyerinizde Yeni Adımlar için yorumlar kapalı
Mahmut Çorumlu: Eskişehir’e Yeni Bir Ses Yeni Bir Nefes!

Mahmut Çorumlu: Eskişehir’e Yeni Bir Ses Yeni Bir Nefes!

Kasım 10, 2023, Mahmut Çorumlu: Eskişehir’e Yeni Bir Ses Yeni Bir Nefes! için yorumlar kapalı
2024 Yerel Seçimlerinde Sandık Görevlisi Ücretleri Ne Kadar? – Ekonomi

2024 Yerel Seçimlerinde Sandık Görevlisi Ücretleri Ne Kadar? – Ekonomi

Kasım 7, 2023, 2024 Yerel Seçimlerinde Sandık Görevlisi Ücretleri Ne Kadar? – Ekonomi için yorumlar kapalı
Afyonkarahisar’da Genç Kızlar Basketbol müsabakaları sona erdi: İşte dereceye giren takımlar – Spor

Afyonkarahisar’da Genç Kızlar Basketbol müsabakaları sona erdi: İşte dereceye giren takımlar – Spor

Kasım 6, 2023, Afyonkarahisar’da Genç Kızlar Basketbol müsabakaları sona erdi: İşte dereceye giren takımlar – Spor için yorumlar kapalı