• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AK Partiden teşkilatlara teşekkür ziyaretleri

AK Partiden teşkilatlara teşekkür ziyaretleri

AK Parti Afyonkarahisar teşkilatları teşekkür ziyaretleri ile 2024 seçimlerinin startını verdi

AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri seçimin hemen ardından sahaya inerek 18 ilçenin 17’sini de ziyaret edip, teşkilatlara seçimdeki performansları dolayısıyla teşekkür etti. 

Milletvekilleri bu ziyaretlerle yerel seçiminde startını verdi.

AK Parti Afyonkarahisar teşkilatlarını ir bir ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan teşkilatlara teşekkür etti. 

Ziyaretlere AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı teşkilat başkanı İbrahim Eroğlu ve Tanıtım Medya Başkanı Yakup Yılmaz da katıldı. 

“Teşkilatları teşekkür ederken vatandaşların da taliplerini aldılar”

İlçelerde büyük bir coşkuyla karşılanan AK Parti milletvekilleri vatandaşlarla da tek tek ilgilendi. Kendilerine iletilen talepleri toplayan milletvekilleri, taleplerin gereğini yapmak üzere çalışma yapacaklarını ifade ettiler. 

“Seçimden itibaren bir sonraki seçime hazırlanıyoruz”

Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya 2024 yerel seçimlerinin startını verdiklerini duyurdu. Özkaya, “dün ve bugün Afyonkarahisar’ın bütün ilçelerini, on yedi ilçe merkez başlayarak milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan Beylerle teşkilatlarımızla beraber gezdik. Hem ilçe başkanlıklarımızı, hem belediyelerimize Kadın ve gençlik kollarımıza, belediye meclislerimize, il genel meclis üyelerimize, muhtarlarımıza bütün vatandaşlarımıza, hemşehrilerimize AK Parti’ye, Sayın Cumhurbaşkanımıza vermiş oldukları güçlü destek için çok çok teşekkür ettik. Allah razı olsun. Ellerine, kollarına sağlık Iyi ki varlar. İyi ki onlar AK Parti’ye bu güçlü desteği veriyorlar ve Afyonkarahisar yaklaşık yüzde yetmiş oyla Sayın Cumhurbaşkanımızın arkasında duruyor. 

AK Parti her daim seçimden itibaren bir sonraki seçime hazırlanan bir partidir. Biz de inşallah önümüzdeki 2024 yılı Mart ayındaki belediye seçimlerine bugünden itibaren başlamış bulunuyoruz. Hem teşkilatımıza hem vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz hem de yeni dönemi nasıl planlarız, Milletimizin seçim döneminde verdiğimiz sözlerimizi nasıl yerine getiririz bunların çalışmasını, gayretini yapıyoruz. En büyük hedefimiz Afyonkarahisar’da merkezimiz, ilçelerimiz ve beldelerimizin doğal gazlarını hızlı bir şekilde tamamlatabilmek. 

Osmangazi elektrik şirketiyle ilgili eksikleri tamamlatıp buradaki şikayetleri en aza indirmek bilhassa internet ve telefon çekmesiyle ilgili sorun yaşadığımız bölgelerin sorunlarını çözmek bunlar çok acil olan sorunlar. Bunun dışında yol sorunlarımız var sulama sorunlarımız var. Diğer sorunlarımız var. Bunların her birini takip edeceğiz. 

Verdiğimiz her sözün arkasındayız. Ve bunları da yerine getireceğiz. o açıdan bütün hemşehrilerimize bir kez daha hem on dört Mayıs’ta hem yirmi sekiz Mayıs’ta Sayın Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye vermiş oldukları Cumhur İttifakı’na vermiş oldukları güçlü destek için teşekkür ediyoruz” dedi.

“Bize vekillik dersi vermeye kalkanlar yeminden sonra kayboldu”

AK Parti Afyonkarahisar milletvekili İbrahim yurdunu seven de AK Parti’nin teşkilatlarının bir seçimin hemen ardından bir sonraki seçim için sahaya inen teşkilatlar olduğunu söyledi. Yurdunuseven ‘seçimlerde bize milletvekilliği dersi vermeye kalkanlar yeminden sonra sahada görünmüyor’ diye konuştu. Yurdunseven konuşmasına şöyle devam etti; AK Parti olarak bir seçimin hemen ardından bir sonraki seçim için çalışmaya hazır teşkilatlarımız var. 

14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinde cumhurbaşkanımıza %70’e yakın bir destek çıktı. Bundan dolayı 18 ilçemize milletvekillerimiz Ali Özkaya ve Hasan Arslan ile birlikte teşekkür ziyaretlerine çıktık. AK Parti olarak önümüzdeki belediye seçimleri için çalışmalarımıza başladık. Bizler Cumhurbaşkanımızın çalışmalarına destek olmak açısından 2024 seçimleri için çalışmalarımıza başladık. Bize milletvekilliğinin nasıl olacağını göstereceğini iddia edenler seçimin yemininden sonra ortadan kayboldular. Ama biz AK Parti olarak 3 milletvekilimizle sahadayız bundan sonra afyonkarahisar’a hizmet etmek için bakanlıklardan randevu alıyoruz. Topladığımız talep dosyalarını tek tek iletip sonuca ulaşana kadar çalışacağız.  Bundan verdiğimiz sözleri tutacağız.
“Teşkilatlarımız 2024 seçimlerine hazır”

AK Parti Milletvekili Hasan Aslan da konuşmasında şu ifadelere yer verdi; 
Afyonkarahisar hem 14 Mayıs’ta hem 28 Mayıs’ta ciddi bir oy oranı aldı. Cumhurbaşkanımızın 28  Mayıs’ta her 10 kişiden neredeyse 7 kişi destek vererek seçimi sonuçlandırdı. Bu şekilde çalışmayı tabii bütün teşkilatımızla beraber yaptık. Gecesini gündüzüne katan bütün teşkilat mensuplarımızı ziyaret ettik. 

Bu ziyaretler teşekkür ziyaretlerimizdi. Bu tabii, gecesini gündüzüne katarken evladından, çocuğundan ayrı kalarak ailesinden ödün vererek çalıştı. Ama ziyaretler sırasında teşkilatımızda hala aynı heyecanı gördük. Çalışmaya, yeni seçimlere çalışmaya hazır bir teşkilatımız mevcut. Çok şükür. Diğer partilerde göremediğimiz bir heyecan var teşkilatlarımızda. Afyonkarahisar tabii ki 18 ilçe. Dazkırı’nın uç noktasından, 

Emirdağ’ın uç noktasına yaklaşık 310 kilometrelik bir aksı var. Güneybatıdan işte kuzeydoğu yönünde ilerleyen bir aksta bütün her yeri sürekli biz gezeceğiz. Vekillerimizle dolaşacağız. İlçenin merkezlerine öncelikle teşkilatımızı dolaşarak bu teşekkür ziyaretimizi gerçekleştirdik. Çok şükür iyi ki bu teşkilatla beraber çalışıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Otogarda Uyuşturucu Ticareti Yapan İki Şahıs Yakalandı

Otogarda Uyuşturucu Ticareti Yapan İki Şahıs Yakalandı

Şubat 26, 2024, Otogarda Uyuşturucu Ticareti Yapan İki Şahıs Yakalandı için yorumlar kapalı
Asayiş Ekiplerinden Silah ve Alkollü Araç Sürücüsüne Operasyon

Asayiş Ekiplerinden Silah ve Alkollü Araç Sürücüsüne Operasyon

Şubat 26, 2024, Asayiş Ekiplerinden Silah ve Alkollü Araç Sürücüsüne Operasyon için yorumlar kapalı
Alper Yağcı’dan Güvenli Park ve Sokak Vaadi

Alper Yağcı’dan Güvenli Park ve Sokak Vaadi

Şubat 26, 2024, Alper Yağcı’dan Güvenli Park ve Sokak Vaadi için yorumlar kapalı
Burcu Köksal: Halkın Güvenine Layık Olacağım

Burcu Köksal: Halkın Güvenine Layık Olacağım

Şubat 26, 2024, Burcu Köksal: Halkın Güvenine Layık Olacağım için yorumlar kapalı
Uluçay: Bize Dil Uzatanlar Teröristler Konusunda Üç Maymunu Oynuyorlar

Uluçay: Bize Dil Uzatanlar Teröristler Konusunda Üç Maymunu Oynuyorlar

Şubat 26, 2024, Uluçay: Bize Dil Uzatanlar Teröristler Konusunda Üç Maymunu Oynuyorlar için yorumlar kapalı