• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Ak Parti, Çay ve Çobanlar ilçe kongrelerini gerçekleştirdi – Siyaset

Ak Parti, Çay ve Çobanlar ilçe kongrelerini gerçekleştirdi – Siyaset

[ad_1]

AK Parti Çay ve Çobanlar ilçe kongreleri sosyal mesafe kurallarına riayet edilerek gerçekleşti. İki ilçede de mevcut başkanlar güven tazeledi. Kongrelerde konuşan İl Başkanı Hüseyin Sezen, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın verdiği 20 bin üye hedefini aşacaklarını söyledi.

AK Parti İl Çay ve Çobanlar İlçe Kongreleri hafta sonu gerçekleşti. Kongrelere İl Başkanı Hüseyin Sezen ile birlikte İl Koordinatörü Kurtçan Çelebi, milletvekili Ali Özkaya, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Teşkilat Başkanı Yakup Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, ana kademe ve partililer katıldı.

“Kimsenin parasını çarçur ettirmeyiz”

Burada konuşan AK Parti milletvekili Ali Özkaya, “Kimsenin parasını kimseye çarçur ettirmeyiz. AK Parti hükümetleri olarak 18 yıldır yapmış olduğumuz çalışmalarda vatandaşlarımızdan yararına ne varsa o hizmeti sunuyor o hizmetler üzerinden bir çalışma yapıyoruz. Dolayısıyla burada vatandaşımız ne emrediyorsa bize biz onu gerçekleştiriyoruz. Bu yüzden halkımız da 18 yıldır istisnasız her defasında desteğini bize veriyor. Gerek Çay’da gerekse Çobanlar ilçelerimizde milyonlarca liralık yatırımlar yaptık. İnşallah yapmaya da devam edeceğiz. Ankara’da bürokratik anlamda yerelde de sahada adım adım geziyor vatandaşlarımızı birebir dinliyoruz. Bundan sonra da böyle yapacağız. Biz laf değil iş üretiriz” dedi.

“Adları Yorgo değildi ama ruhları Yorgo olarak yaşadı”

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen de “Bu sene sonuna kadar Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bizlere verdiği talimatları doğrultusunda yeni üye kayıtlarımız devam ediyor. İnşallah Kadın – Gençlik kollarımız Gece gündüz demeden çalışıyorlar. Rabbim gayretlerini arttırsın. Cumhurbaşkanımıza bu sene içerisinde 20 bin yeni üye sözü verdik. Onun da inşallah fazlasını gerçekleştireceğiz. Ege’de doğalgaz arama çalışmalarını sürdürüyoruz, muhalifler de rahatsızlıklarını ayan beyan gösteriyorlar. 98 yıldır Yunanı deniz döktük diyenlerin, bugün Ege denizinde karşı karşıya geldiğimiz Yunan’a toz konduramamaları niyetlerinin ne olduğunu meşrulaştırıyor. Yunan rahip Evangelos Papanikolaou şöyle diyor: Türkler nerede varsa hep daha iyilerdi. Bizim için utanç verici ama bu gerçek. Ayasofya’yı da Türkler korudu. Türkler olmasaydı Ayasofya düşerdi. CHP’liler bu Yunan rahip kadar olamadılar. Değerli kardeşlerim günlerdir takip ettiğimiz Biden’in manda koalisyonu, Yunan medyasından daha çok zırlıyor. Bunların adı Yorgo olmadı ama ruhu, zihniyeti hep Yorgo olarak yaşadılar. Değerli kardeşlerim kongremizin hayırlara vesile olmasını ve yeni yönetimimize muvaffakiyetler dilerim” ifadelerine yer verdi.  

“AK Parti bayrağını daha ileri noktalara taşımanın gayreti içindeyiz”

İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban ise “30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla dua okudu. Daha sonra bir konuşma yapan Çoban, 30 Ağustos Zafer Bayramında kongrelerimizin gerçekleştirmenin onurunu yaşıyoruz. İnşallah kongrelerimizle birlikte yeni zaferlere imza atar ve AK Parti bayrağını daha ileri noktalara taşımanın gayreti içerisinde oluruz. Biz İl Özel İdaresi olarak ilçelerimizde geçe gündüz demeden en süratli bir şekilde çalışıyor ve şurada eksik bir hizmet var diyen vatandaşlarımızın imdadına yetişiyoruz. Zaten devletin de asli işi budur” dedi.

“Egede yaşanılan sorunlar lehimize sonuçlanacak”

İl Koordinatörü Kurtçan Çelebi ise 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla teşkilat mensuplarının bayramını kutladı. Çelebi, Afyonkarahisar’ın zaferler şehri olduğunu kaydederek, “Kurtuluş savaşının meşalesinin yakıldığı bir şehrin koordinatörü olmanın onurunu yaşıyorum. İnşallah yeni zaferlere imza atacak ve tarihe yeni yeni zaferler yazdıracak bir süreci göreceğiz. Ege denizinde yaşadığımız sorunların çözüme kavuşacağını ve sonucun da lehimize olacağını hepimiz biliyoruz. Bir dönem yaşanan hataları inşallah bizler tekrar etmeyeceğiz. Tarih tekerrürden ibarettin ama neticeleri aynı değildir” diye konuştu.

Kongrelerde Çobanlar ilçe Başkanlığı görevine mevcut Başkan Ali Yalman, Çay ilçe Başkanlığı görevine ise yine mevcut başkanı Kadir Çetin seçildi.

Bu haber 0 defa okunmuştur.

[ad_2]

Afyon Kent Haber

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
UETS

UETS

Kasım 23, 2023, UETS için yorumlar kapalı
Antalya İş İlanları: ElemanOnline ile Kariyerinizde Yeni Adımlar

Antalya İş İlanları: ElemanOnline ile Kariyerinizde Yeni Adımlar

Kasım 16, 2023, Antalya İş İlanları: ElemanOnline ile Kariyerinizde Yeni Adımlar için yorumlar kapalı
Mahmut Çorumlu: Eskişehir’e Yeni Bir Ses Yeni Bir Nefes!

Mahmut Çorumlu: Eskişehir’e Yeni Bir Ses Yeni Bir Nefes!

Kasım 10, 2023, Mahmut Çorumlu: Eskişehir’e Yeni Bir Ses Yeni Bir Nefes! için yorumlar kapalı
2024 Yerel Seçimlerinde Sandık Görevlisi Ücretleri Ne Kadar? – Ekonomi

2024 Yerel Seçimlerinde Sandık Görevlisi Ücretleri Ne Kadar? – Ekonomi

Kasım 7, 2023, 2024 Yerel Seçimlerinde Sandık Görevlisi Ücretleri Ne Kadar? – Ekonomi için yorumlar kapalı
Afyonkarahisar’da Genç Kızlar Basketbol müsabakaları sona erdi: İşte dereceye giren takımlar – Spor

Afyonkarahisar’da Genç Kızlar Basketbol müsabakaları sona erdi: İşte dereceye giren takımlar – Spor

Kasım 6, 2023, Afyonkarahisar’da Genç Kızlar Basketbol müsabakaları sona erdi: İşte dereceye giren takımlar – Spor için yorumlar kapalı