• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Afyonkarahisar’a Önemli Bir Görev Daha Verildi

Afyonkarahisar’a Önemli Bir Görev Daha Verildi

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Afyonkarahisar Merkez 2. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Yüksek Koordinasyon Kurulu’na seçildi. OSBÜK’ün 21. Olağan Genel Kurulu, Ankara’da gerçekleştirildi.

Genel Kurul’a Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Afyonkarahisar Merkez 2. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, İl Genel Meclisi Başkanı ve Afyonkarahisar Merkez 2. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Merkez Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Meclis Başkanı ve Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Ali Rıza Gürakar, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve Afyonkarahisar Merkez Organize Sanayi Bölgesi Üst Kurul Delegesi İbrahim Sömer, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası TOBB Delegesi ve İscehisar Mermer İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adnan Demirel ile Merkez 2. Organize Sanayi Bölgesi Müdürü S. Osman İnanır, Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu ve İscehisar Mermer İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Muhammed Bacaksız katıldı.

OSBÜK’ün Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Konya Sanayi Odası Meclis Başkanı Memiş Kütükcü yeniden seçildi. Hüsnü Serteser ise OSBÜK Yüksek Koordinasyon Kurulu’na seçildi.

Bu gelişmeyle birlikte, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Afyonkarahisar Merkez 2. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, OSBÜK bünyesinde önemli bir göreve getirilmiş oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM