reklam"
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
2 AİLEYİ BÜYÜDEN MEHMET USTAOĞLU KURTARDI

2 AİLEYİ BÜYÜDEN MEHMET USTAOĞLU KURTARDI

PARAPSİKOLOJİ, HAVAS İLMİ VE MANEVİ TEDAVİ UZMANI MEHMET USTAOĞLU HOCA UYGULADIĞI ALTERNATİF YÖNTEMLERLE ŞİFA DAĞITMAYA DEVAM EDİYOR

50 YILLIK KÖKLEŞMİŞ BÜYÜYÜ ÇÖZDÜ

Yedi kuşaktır tedavi uzmanlığı yapan Mehmet Ustaoğlu 50 yıllık büyü mağduru olan Şahin ailesinin sorununu çözdü.  Aile reisi Mustafa Şahin çocukluğundan beri büyünün etkisiyle başına gelmedik bela kalmadığını söyledi. Son dönemler sağlığı da bozulan Şahin , telefon numarasını internetten bulduğu Mehmet Ustaoğlu Hocayla görüşerek büyüden ve cin musallatından kurtulduğunu söyledi. Şahin, büyü ve musallat rahatsızlığını çeken bilir kimseye derdini anlatamıyorsun herkes deli gözüyle bakıyordu dedi.

 

HERKES BİRŞEY SÖYLEDİ : CİN MUSALLATI , AŞK BÜYÜSÜ , PAPAZ BÜYÜSÜ AŞIK CİN MUSALLATI, KARA BÜYÜ VAR DEDİLER.

Şahin, derdime çare ararken bir sürü kişi ile görüştüm. Bazı kişiler cin musallatı dedi bazı kişilerde papaz büyüsü var dedi bazıları aşık cin musallatı bazı kişilerde kara büyü yapılmış dediler. Hepsi bir şeyler yaptı ama hiç birinde sonuca ulaşamadım.

 

ŞAHİN: MEHMET HOCA OLMASA BELKİDE İNTİHAR ETMİŞTİM.

Şahin, Mehmet Hoca olmasa belkide intihar etmiştim onun sayesinde yeniden doğmuş gibi oldum dedi. Önceden her işimde bir aksilik olurdu. Evin içinde sürekli kavga tartışma olurdu şimdi bitti. Yaz gününde bile grip olurdum şimdi hastane yüzü görmez oldum. Mehmet Hoca’ya bana yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim, dedi.

 

KOMŞUYA YAPMIŞ BÜYÜYÜ DE MEHMET HOCA BOZDU.

Mustafa Şahin’in büyüden kurtulmasına vesile olan Mehmet Hoca, Şahin ile aynı mahallede oturan aileyi de büyüden kurtardı. İsimlerinin açıklanmasını istemeyen aile reisi, Mustafa Şahin ile durumu görüşünce Mustafa Şahin aile reisine Mehmet Hocayla görüşmesini tavsiye etti. İsminin açıklanmasını istemeyen aile kızlarının rahatsızlığı nedeniyle Mehmet Ustaoğlu’na başvurdu

 

KOMŞU DENİLENE ÖNCE İNANMADI.

Mehmet Hoca aileyle görüştükten sonra yenilenen büyü durumu olduğunu aileye söyledi. Aile reisi ilk başta Mehmet Ustaoğlu hocaya inanmak istemedi ama Mustafa Şahin’in sorununun çözüldüğü için Mehmet Hoca’nın dediklerini istemeyerekte olsa yapmak zorunda kaldılar. Mehmet Hoca aileye yakın çevresinden birisinin kendilerine büyü yaptığını ve bu kişiye karşı dikkat etmeleri gerektiğini söyledi. Aile kimseden şüphelenmediği için büyü yapan kişiyi tahmin edemediler. Mehmet Hoca ise aileye büyülerin bozulması sonucu yapan kişiye geri döneceğini ve yapan kişinin rahatsızlanacağını söyledi.

 

ASKER ARKADAŞI KIZINA BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPMIŞ

Aile reisinin asker arkadaşı belli bir zaman sonra felç geçirince durum anlaşıldı. Ailenin kızına asker arkadaşının bağlama büyüsü yaptığı ve bu büyüleri çeşitli araçlarla kıza yedirdiği anlaşıldı. Büyü kaynağı kesilince kız iyileşti. Kızının iyileştiğini ve Mehmet Hoca’nın daha önceki dediklerinin çıktığını gören aile reisi Mehmet Hoca’nın sözünü dinleyerek bütün aileye musallat tedavisi uyguladılar ve ailenin diğer bireylerinin de sorunları çözüldü. Aile de büyü yapan kişiyle alakalarını keserek sorunları tamamen çözülmüş oldu.

Not : Tanıtım yazısıdır

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM